Diller
AZӘRBAYCAN
БЪЛГАРСКИ1
BOSANSKI
ENGLISH
فارسی
العربي
қазақша
POLSKI
ROMÂNĂ
РУССКИЙ
SHQIP
ЎЗБЕКЧА
Кыргыз тили
ТАТАРЧА
TÜRKÇE
TÜRKİYE TAKVİMİ
Menü
ANA SAYFA
NEMÂZ VAKİTLERİ
İSTİKBÂL-İ KIBLE
SİTENİZ İÇİN
BİLGİLER
SÜÂL - CEVÂB
KİTÂBLAR
İRTİBAT
SESLİ YAYINLAR
SİPARİŞ
15 Lisânda Namaz Vakitleri
İmsâk Vakti Hakkında Mühim Açıklama !..
Vakitlerimiz Son Teknoloji Hesâbıdır
Uluslararası Kamerî Aybaşları ve Hicrî Takvîm Birliği Kongresi 28 - 30 MAYIS 2016 / İSTANBUL - TÜRKİYE
TÜRKÇE
ENGLISH
FRANÇAIS
РУССКИЙ
ҚАЗАҚША
КЫPГЫЗЧA
БЪЛГАРСКИ1
O’ZBEKCHA
AZӘRBAYCAN
ROMÂNĂ
BOSANSKI
العربي
فارسی
"Hicrî Kamerî Aybaşları hesâb ile değil, hilâlin [yeni ayın] çıplak gözle görülmesi ile başlar."
TÜRKÇE
ENGLISH
FRANÇAIS
РУССКИЙ
ҚАЗАҚША
КЫPГЫЗЧA
БЪЛГАРСКИ1
O’ZBEKCHA
AZӘRBAYCAN
ROMÂNĂ
BOSANSKI
العربي
فارسی
A
Aldan
Aleksandrovskiy / Neryungri Gorsovet
Alekseyevskiy / Neryungri Gorsovet
Algama
Alukta
Alysardakh / Lenskiy Rayon
Amburdak / Aldanskiy Rayon
Amga
Ammosova
Anaminskiy
Atyrdzhas
Avtodorozhnyy Rayon
Ayan
Ayaya
Aykhal
B
Bagadzha / Vilyuyskiy Rayon
Baganalakh
Bagil
Bakhynay
Bala
Balagannakh
Barylas
Batagay
Batagay Airport
Batagay-Alyta
Batamayy
Baybachan
Baykalov
Baza
Belkachi
Beloye
Berdigestyakh
Berezovskaya
Berkakit
Bes-Kyuyel
Bestyakh
Bilir / Ust-Mayskiy Rayon
Bogatyr / Lenskiy Rayon
Bolshaya Khatyma
Bolshaya Tyrkanda
Bolshaya Yukhta
Bolshoy Duray
Bolshoy Nimnyr
Bolshoy Peleduy
Brindakit
Bubyaki
Bubyakin
Buyaga
Buyaginskiy
C
Chabda
Chagda / Aldanskiy Rayon
Chapanda
Chaya
Chaynyk
Cheremnykh
Chulmakan
Chulman
Chyulbe
D
Dalkit
Darany
Darkylakh
Darkylakh / Aldanskiy Rayon
Dayany
Delgey
Delgeyskaya
Dikimdya
Dikimdya / Olekminskiy Rayon
Dogor
Dombra
Dorozhnyy / Neryungri Gorsovet
Dzhekonda
Dzhelinda
Dzheyatula
E
Elken
Elkonka
Emeldzhak
Evenki / Ust-Mayskiy Rayon
Evota
F
Faktoriya Gynymskaya
G
Gagarinskiy Rayon
Geroy
Glukhar
Gonam
Gorbylyakh
Gorelyy
Grishko
Gurtakh
Gynymskaya
I
Imeni Kirova
İ
İllyunskaya
İmeni Chkalova
İmeni Kirova / Aldanskiy Rayon
İmeni Lenina
İmtenzha
İnnokentyevskaya
İnnyakh
İnnyaly
İsit
İyengra
K
Kabaktan
Kangalassy
Kankunskiy
Kaprastakh
Karbada
Katalakh
Kempendyay (Kempendyayi)
Kerak
Khandyga
Khani / Olekminskiy Rayon
Khappyrastakh / Aldanskiy Rayon
Khatyrkhay
Khatystakh / Olekminskiy Rayon
Khatystyr
Kholodnikan
Khoppuruo
Khopuu-Kyuyela
Khoron
Khrustalnyy
Kochegarovo
Kolbochi
Krestovaya
Kudalakh
Kudu-Kyuyel / Olekminskiy Rayon
Kudukta
Kunu-Berete
Kuogastakh
Kuokunu
Kuonara
Kuoyka
Kusagan-Olokh
Kutana / Aldanskiy Rayon
Kycham-Kyuyel
Kyrbykan
Kyrgyday
Kyrt-Uyalakh
Kyrynniky
Kystatyam
Kysyl-Sulus
Kytalyktakh
Kytyl-Zhura
Kyuekh-Bulung
Kyuerdem (Kerdem)
Kyuerelyakh
Kyurelkan
Kyusyur
L
Labadze
Lappa
Lebedinyy / Aldanskiy Rayon
Leninskiy
Lensk
Levyy Nimnyrkan
Lugovoy
Lyuksini
M
Macha
Maksimova
Maksimovka
Malaya Tarakanda
Malaya Tyrkanda
Malykay
Malyy Nimnyr
Markha
Mastakh
Mayskiy
Mayya
Menkere
Milyukina
Mirnyy (Mirny)
Modut / Aldanskiy Rayon
Modut-Orota
Molot
Monakta
Monobut
Mundunda / Olekminskiy Rayon
Munduruchchu
Mustafa
N
Nadezhnyy
Nagornyy
Naldzhikan
Naldzhikan Tretiy
Namskiy
Namtsy
Namy
Nerenzha
Neryungri
Nikiforova / Ust-Mayskiy Rayon
Nikolskoye
Nimgerkan
Nimnyrskiy
Niryandzha
Nizhniy Bestyakh
Nizhniy Daban
Nizhniy Kuranakh
Nizhniye Dzhigdali
Nokhtuysk
Novyy Put
Noyabrskiy
Nyurba
Nyuya
O
Ogonek
Oktemtsy
Okurdak
Olekminsk
Olenek
Olenevod
Olom / Olekminskiy Rayon
Onnes
Oparina
Opornyy
Orochen Pervyy
Orogochchu
Oroken
Otkrytyy
P
Pastakh
Pavlova
Pavlovsk
Peleduy
Perekratnyy
Pereval
Perevalka
Peskovaya
Petrovskiy
Pionerka
Pobeda Sotsializma
Pokrovsk
Polovinka / Aldanskiy Rayon
Polovinka / Bytantayskiy Rayon
Polovinka / Lenskiy Rayon
Polovinka / Neryungri Gorsovet
Polovinka / Ust-Mayskiy Rayon
Polyarnyy
Pravyy Nimger
Priiskovaya
Pustynnyy
R
Rassoloda
Razdolnaya
Rechnoy
Romanovka
Romanovskoye
Ryabinovyy
Rybnyy
S
Samodumovskiy
Saysarskiy Rayon
Sayylyk / Ust-Mayskiy Rayon
Segelenyakh
Selebir
Seligdar
Seligdar / Aldanskiy Rayon
Sencha
Senkyabasa
Serebryanyy Bor
Serebryanyy Bor / Neryungri Gorsovet
Sergelyakh
Serkino
Sharabarina
Shestakova
Sheya
Shologontsy
Siktyakh
Silgyaki (Silyyaki)
Silyan-Kyuyel
Sinsk (Sinskoye)
Sirik
Sklad
Slantsevyy
Smelyy
Sobopol
Sogo
Sokholokh
Solyanka
Solzavod
Sordongnokh
Sordongnookh
Sorokinskiy
Sosnovyy Bor
Spokoynyy
Sredina Aldana
Sredne-Stalinsk
Srednekolymsk
Stal
Stolby
Suchun (Sutgun)
Sudrolakh
Sugulan
Sukhana
Suncha
Suntar
Suon-Tit / Neryungri Gorsovet
Sutam
T
Tabaga
Talakan
Talakh-Ary
Taryn-Elge
Tatarka
Tayakhtakh
Tayezhnyy
Tektyur
Temnyakit
Tenke
Tenkeli
Tereshkino
Tereshkino / Lenskiy Rayon
Tetenyakh
Tetingneek
Tiksi
Tinyay
Tirekh
Tirekh-Yuryuya
Tit-Ary
Tobuk
Tochilnoye
Tokkinskaya
Tokko
Tolon / Lenskiy Rayon
Tommot
Tommot / Aldanskiy Rayon
Torgo
Tretya Pyatiletka
Tukulapiterde
Tungusy
Tungusy / Aldanskiy Rayon
Tuora
Turuk / Aldanskiy Rayon
Tyanya
U
Udachnyy
Udarnik
Udzha
Ugolnyy / Neryungri gorsovet
Ugoyan
Ugun
Ukhunku
Ukta
Ukulan
Ulaga
Ulovo
Ultulumyr
Ulu-Togo
Ulugur
Ulukut
Unkyur
Uolba
Urdakh
Ust Charky
Ust Maya
Ust-Chara
Ust-Emeldzhak
Ust-Kadala
Ust-Kuyga
Ust-Mil / Mayskiy Rayon
Ust-Modut
Ust-Molbo (Ust Molvo)
Ust-Nera
Ust-Seligdar
Ust-Timpton
Ust-Tokko
Ust-Yudoma
Ustye-Ortosaly
Usun-Chemis
Uttyakh
Uyandi
V
Verkhnevilyuysk
Verkhniy Kuranakh
Verkhnyaya Amga
Verkhoyansk
Vershina Aldana
Vershina Amedichi
Veselyy / Aldanskiy Rayon
Viktorovskiy
Vilyuysk
Viski
Vitim
Vlasovo
Vlasovskiy
Volnyy
Vtoroy Orochen
Y
Yakokit
Yakokut
Yakutsk
Yanskiy
Yenyuka
Yet-Kyuyel
Ylagannakh
Ylas-Yuryakh
Yllymakh
Ymyyakhtakh / Ust-Mayskiy Rayon
Ytyga
Yugorenok
Yukhta
Yukhtochka
Yunekit
Yur
Z
Zakharova / Aldanskiy Rayon
Zelenyy Mys / Aldanskiy Rayon
Zhatay
Zhigansk
Zolotaya Podkova
Zolotinka
Uluslararası Kamerî Aybaşları ve Hicrî Takvîm Birliği Kongresi 28 - 30 MAYIS 2016 / İSTANBUL - TÜRKİYE
TÜRKÇE
ENGLISH
FRANÇAIS
РУССКИЙ
ҚАЗАҚША
КЫPГЫЗЧA
БЪЛГАРСКИ1
O’ZBEKCHA
AZӘRBAYCAN
ROMÂNĂ
BOSANSKI
العربي
فارسی
"Hicrî Kamerî Aybaşları hesâb ile değil, hilâlin [yeni ayın] çıplak gözle görülmesi ile başlar."
TÜRKÇE
ENGLISH
FRANÇAIS
РУССКИЙ
ҚАЗАҚША
КЫPГЫЗЧA
БЪЛГАРСКИ1
O’ZBEKCHA
AZӘRBAYCAN
ROMÂNĂ
BOSANSKI
العربي
فارسی